PRESSITEADE: Kontsert-ringreis viib orkestri Pärnumaa kaunitesse paikadesse

Pärnu Linnaorkester sõidab sel nädalavahetusel ringreisile, mille jooksul toimuvad kontserdid Tõstamaal, Häädemeestel ja Toris.

Kolmel augustikuu õhtul kõlab kaunis eesti heliloojate looming. Pühapäeval, 25.augustil kell 18 Tõstamaa mõisas ja esmaspäeval, 26.augustil kell 19 Häädemeeste seltsimajas ning teisipäeval, 27.augustil kell 19 Tori kirikus toimuvaid “Hää Eesti asi!” kontserte juhatab orkestri peadirigent Kaspar Mänd.

“Kontsert-ringreisi võtame ette taasiseseisvumispäeva vaimus. Pakume Pärnumaa kaunites paikades publikule kuulata head eesti muusikat. Avastamist saab olema orkestrile kontserdipaikade ja kuulajatele uute muusikaliste avastuste näol”, sõnas dirigent.

“Suundume kontsertidega Pärnu linnasüdamest välja ja jõuame nii paljudele kuulajatele lähemale, kui iial varem. Põnev saab olema ka see, et solistidena astuvad üles orkestri koosseisulised mängijad”, sõnas kontsertmeister Anu Mänd, kes esitab ringreisil Artur Lemba teost"Armastuse poeem”.

Veljo Tormise, Evald Vainu ja Hillar Kareva teoste ettekandel soleerivad veel flöödil Leonora Palu, tšellol Kristjan Saar ja trompetil Chris Sommer.

“Hää Eesti asi!” kontsert-ringreisi reklaamklipp:
https://www.facebook.com/ParnuLinnaorkester/videos/909851462708480/

B listUudiste loendisse